Online Diyet (1 Aylık 300 TL)

Online diyet programı  1 aylık olup, toplam 3 görüşme olarak düzenlenmektedir.  Program ile ilgili sorularınızı hafta içi her gün 11.30-19.30 saatleri arasında mesaj/mail/whatsapp  yolu  ile ulaştırabilirsiniz.


Yapmanız gerekenler;

1- Sizi yakından tanımamız için formu doldurmanız,
2- Ödemenizi havale/eft yolu ile yurt içinden veya yurt dışından gerçekleştirmeniz, IBAN NO: TR75 0006 2000 1660 0006 2967 51
3- Formunuzu, dekontunuzu ve 3-6 ay içinde yaptırmış olduğunuz kan tahlilinizi sebnem@sebnemkandirali.com adresinden bize ulaştırmanız.


Gerekli tahliller: Açlık kan şekeri, HbA1c, HDL, LDL, Total Kolesterol, Trigliserid, TSH, Serbest T3, Serbest T4, ALT, AST, Ürik asit, Kreatinin, İnsülin, HOMA-IR, Demir, B12, Hemogram, D vitamini.


Bilgilerinizin bize ulaşmasının ardından 24 saat içinde sizinle iletişime geçiyoruz ve ilk beslenme programınızı göndermiş oluyoruz. Planlanan programlarda her öğün/ara öğün farklı seçeneklerden oluşur bu sayede renkli ve keyifli bir diyet yapmanızı sağlar. Diyet programına başlamadan önce sabah aç karnına ve çıplak tartılıp sonucu bize iletin. 10 günde 1 kalibrasyonu düzgün aynı tartıda, aynı zeminde tartılıp bize geri bildirmenizi bekliyoruz. *Menstrüasyon, seyahat, kabızlık, ishal veya egzersiz sonrası tartılmayın. 

Online Diyet Formu

online-diyet-form (docx)

İndirme